Šiandien nusifotografavau prie savo namų:

  Netenku originalumo. Apie sapnus rašyta ir prirašyta, bet. Vakar radau informacijos labai įdomia tema - Lucid dreams.
Ar jums teko kada nors sapno metu suvokti, kad sapnuojate ir nepabusti? Man teko kartą vaikystėje ir kartą prieš kokį pusmetį, bet, deja, galimybių neišnaudojau. Išmokti kontroliuoti sapnus yra daugiau nei nuostabu - galima daryti ką tik nori! Pasiversti gyvūnu, skraidyti, atsirasti kokioje tik nori vietoje,ką tik nori nužudyti,pasikalbėti su K.Stockhausenu arba H.Hesse - viskas priklauso nuo fantazijos lakumo. Atsiveria neribotos galimybės, galima elgtis taip, kaip niekada neišdrįstum arba negalėtum realybėje.
  Pasidomėjau, kaip galima išmokti kontroliuoti sapnus. Be abejo, tam reikia labai daug praktikos.

*Pirmiausia reikia pradėti atsiminti, ką naktį sapnavai. Kas iš to, jei kontroliuosi sapną, bet paskui to neatsiminsi? Patariama kas rytą vos atsikėlus savo sapną užsirašyti tam skirtame sąsiuvinyje.
* Kaip atskirti, sapnuoji ar ne? Galima pasižiūrėti į kokį laikrodį, nusisukti ir vėl pasižiūrėti. Antrą kartą jis rodys nebe tokį laiką arba laikrodžio išvis nebebus. Tas pat galioja knygoms (perskaityti pastraipą). Radus šviesos jungtuką pabandyti uždegti šviesą. Sapne dažniausiai tai nepavyksta arba šviesa būna blanki.
* Prieš užmiegant neverta savęs įteiginėti, kad užmigęs sapną kontroliuosi, nes tai atseit nepadeda (hm, o man atrodo, kad turėtų padėti…)

Nekokia iš manęs patarėja, turint omenyje, kad tuo susidomėjau tik vakar :)
O galbūt kas nors tai praktikuojate?

Rodyk draugams